ЗАПОРІЗЬКІ ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ В ДНІПРІ

ЗАПОРІЗЬКІ ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ В ДНІПРІ

До чималої кількості спортивно-оздоровчих подій, які проходять при підтримці або за участю представників політичної партії «За життя», минулих вихідних додалося ще одне – Міжнародний біговий марафон, який відбувся у Дніпрі.

Ця визначна подія проводилася вже втретє і цього року на старт змагань вийшло близько трьох з половиною тисяч прихильників бігу. Це були представники України, Польщі, Туреччини, Молдови та Ізраїлю.

Кожний учасник за особистим вподобанням міг вибрати будь-яку з дистанцій: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км, «Миля добра», дитячі забіги або естафету.

Запоріжжя у сусідньому місті було представлено кількома учасниками, серед яких був керівник Запорізької регіональної організація політичної партії «За життя» Андрій Розумович. Як і належить лідеру, він вибрав найважчу, найвідповідальнішу дистанцію класичного марафону – 42 кілометри. Разом з ним змагалося ще 220 бігунів. У цій солідній і тренованій компанії він показав результат – 4 години 35 хвилин і 27 секунд, фінішувавши в підсумку 162-м, а в своїй віковій групі - 33.

«Це важке випробування для будь-якого бігуна-аматора, і я задоволений, передусім, участю в такому масштабному святі, – поділився враженнями Андрій Розумович. - Звісно, хотілося пробігти краще, адже готувався до цього більше трьох місяців, але в будь-якому випадку це досвід, що стане в нагоді. Вдячний родині, співробітникам, друзям, своїм колегам-однопартійцям за підтримку. В спорті, як і в повсякденному житті, лише разом можна подолати труднощі і зробити будь-яку справу».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ