ЗАПОРІЗЬКІ АКТИВІСТИ ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

ЗАПОРІЗЬКІ АКТИВІСТИ ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Традицію дарувати дітям маленькі свята Запорізька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» з ініціативи її керівника Андрія Розумовича заснувала ще восени минулого року.

Тоді, напередодні Дня міста і християнського свята «Покров Пресвятої Богородиці» для вихованців Шевченківського районного центру соціальної реабілітації дітей -інвалідів та учнів Запорізької спеціалізованої школи - інтернату II-III ступенів «Січовий колегіум» було організовано відвідування історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на острові Хортиця.

Цього разу запорізькі партійці «Опозиційної платформи - За життя» відновили свої добрі справи, запросивши в гості дітей із Запорізької області.

Першими відгукнулися керівники Токмацької міської організації «Опозиційної платформи - За життя» Андрій і Юлія Корнієнко, які вже багато років займаються дозвіллям і допомогою дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Запоріжжя відвідала делегація з 23 хлопчиків і дівчаток у віці 7-14 років.

Першою зупинкою стала візитна картка Хортиці, Запоріжжя та, напевно, всієї України - історико-архітектурний комплекс «Запорізька Січ», побудована свого часу за рахунок коштів комбінату «Запоріжсталь». Гостей зустріли керівник Запорізького регіонального відділення політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович і голова регіонального штабу Андрій Крамаренко.

Привітавши дітей, партійці запросили гостей безпосередньо в комплекс, де більше години тривала змістовна, цікава екскурсія про козацький побут та звичаї наших предків, яку провів співробітник музею, кандидат історичних наук Олексій Казанцев.

Запорізькі партійці також вручили гостям велику карту України у вигляді пазла, щоб діти, повернувшись додому, могли згадати приємні хвилини подорожі і знову цікаво провести дозвілля.

Рівно опівдні гостей чекав смачний обід. А ще в пам'ять про спілкування з партійцями токмаківці отримали традиційний «партійний» сувенір - смачний імбирний пряник у вигляді квітки соняшника, виготовлений за індивідуальним замовленням.

В якійсь мірі символічно, що вже через півгодини гості перенеслися в часі на кілька століть і опинилися в дивовижному місці - Музеї техніки Героя України В'ячеслава Богуслаєва, який очолює успішне запорізьке підприємство - флагман вітчизняної авіапромисловості - ВАТ «Мотор Січ».

Побачити геніальні творіння інженерної думки - двигуни, літаки, мотоцикли, зразки військової техніки та навіть самовари в одному місці для дітей було повною несподіванкою.

Без сумніву, подорож діткам запам'ятається надовго, адже враженнями вони ще довго ділилися по дорозі додому. Залишилися задоволені і гостинні ініціатори-господарі.

«Це дуже добре, що діти - майбутнє покоління наших земляків, вивчають історію рідного краю і нашої країни не тільки за підручниками і Інтернету, - поділився керівник Запорізького регіонального відділення політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович. - Ми будемо обов'язково продовжувати цю традицію разом з однопартійцями з інших міст України. Я впевнений, тільки такими історичними заходами ми зможемо виховати справжніх патріотів нашої країни і побудувати для сьогоднішніх дітей щасливу, процвітаючу і багату Україну!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ