«ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА НОВОРІЧНИЙ МАРАФОН ПО ВІДДІЛЕННЯМ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

«ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА НОВОРІЧНИЙ МАРАФОН ПО ВІДДІЛЕННЯМ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

Активісти Запорізького відділення регіональної організації політичної партії «За життя» з задоволенням взялися за організацію новорічного вітального марафону, який, за ініціативою керівника місцевого відділення «За життя» Андрія Розумовича, охопив усі без винятку відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів в Запоріжжі.

Стартував святковий марафон на чолі з Дідом Морозом і Снігуронькою в День Святого Миколая в Заводському районі, день потому продовжився в Дніпровському, а екватора досяг в минулу п'ятницю в Вознесенівському. І всюди гостей чекали юні вихованці, батьки, педагоги та вихователі. Діти, знаючи про візит довгоочікуваних гостей, заздалегідь вивчали вірші і поздоровлення, готували костюми, розучували пісні і танці, а під час самого святкового заходу з великим задоволенням грали і відповідали на питання партійців.

«Для того, щоб дітки відчули святковий настрій потрібно зовсім небагато. Потрібно тільки бажання дорослих! Немає таких завдань і питань, які не можна вирішити, потрібно просто піклуватися про дітей... І було дуже приємно бачити щасливі дитячі обличчя, усмішки, невимовний захват і яскраві непідробні емоції хлопчиків і дівчаток. Це просто здорово! Хочу побажати всім міцного здоров'я, щастя, удачі і здійснення найзаповітніших бажань!» - заявив керівник регіонального відділення політичної партії «За життя» Андрій Розумович.

До привітань Андрія Івановича приєдналися керівники районних організацій «За життя» в місті Запоріжжя, які також взяли активну участь в заходах. І на наступному тижні новорічний вітальний марафон продовжиться в інших районах обласного центру. Всього майже трьохсот дітей візьмуть участь у святах і обов'язково отримають смачні подарунки.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ