ЗАПОРІЗЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОЇЗДКУ НА ХОРТИЦЮ

ЗАПОРІЗЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОЇЗДКУ НА ХОРТИЦЮ

З ініціативи керівника Запорізької регіональної організації політичної партії «За життя» Андрія Розумовича, напередодні Дня міста Запоріжжя та старовинного козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці для вихованців Шевченківського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та учнів Запорізької спеціалізованої школи-інтернату II-III ступеня «Січовий колегіум» було організовано відвідування історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на острові Хортиця.

Понад 70 дітей разом з батьками протягом півтори години дуже цікаво провели час. Дітки й дорослі з задоволенням прослухали захоплюючу екскурсію про козацькій побут і звичаї, традиції наших предків, сфотографувалися на тлі стилізованих під старовину будівель і чудових пейзажів унікального острова.

«Нам дуже приємно було організувати для юних запорожців такий захід, - говорить керівник Запорізької міської організації політичної партії «За життя» Олег Домбровський. - Дивно, але навіть багато дорослих жителів Запоріжжя, не знаходять часу відвідати це чудове місце. Сподіваюся, цей пробіл земляки заповнили із задоволенням. Це наш перший досвід такого роду і ми будемо намагатися організовувати подібні заходи в подальшому».

На пам'ять присутні отримали подарунки від Запорізької обласної організації та Дніпропетровської обласної організації «За життя» (керівник - Марія Пустова).

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ