ЗАПОРІЖЖЯ ПРИЄДНАЛОСЬ ДО РОЗБУДОВИ «ЗА ЖИТТЯ»

ЗАПОРІЖЖЯ ПРИЄДНАЛОСЬ ДО РОЗБУДОВИ «ЗА ЖИТТЯ»

Загальні збори  Запорізького регіонального осередку зібрали тих, хто дійсно прагне бути серед перших помічників побудови країни рівних можливостей, мріє і готовий будувати сильну, багату, процвітаючу Україну. Адже прагнення і мрії однодумців, як відомо, можуть швидко втілюватися в реальність коли до справи стають разом.

Отримуючи інформацію телеефіром, в мережі інтернет, друкованих ЗМІ, чимало запоріжців і мешканців області розділяють позицію лідера партії, запропоновані економічні і політичні кроки, що дозволять в короткий строк змінити життя людей на краще. Тепер в усіх симпатиків є можливість і особисто приєднатися до роботи.

Керівником Запорізького регіонального осередку політичної партії «За життя» за підсумками зборів обрано відомого підприємця Андрія Розумовича, все життя і робота якого пов’язана з козацьким краєм, де його добре знають і поважають.

«Я усвідомлюю, яка велика відповідальність покладена і на мене особисто, і на всіх нас», – відзначив у своїй промові Андрій Іванович. – «Але іншого виходу в нас немає. Країна потребує змін майже в усіх сферах, і хто, як не ми разом повинні докласти усіх зусиль задля поліпшення ситуації вже найближчим часом. Дякую за довіру, будемо працювати!»

Справи в запоріжців не розходяться з словами. Вже минулого понеділка запрацював офіс, щоденно працює пряма лінія для усіх бажаючих стати до лав  політичної партії «За життя». Йде активна робота по створенню міських і районних організацій.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ