ЗАКАРПАТСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З НАЙБАЖАНІШИМ СВЯТОМ

ЗАКАРПАТСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З НАЙБАЖАНІШИМ СВЯТОМ

Усі свядкують День Миколая Чудотворця. Найбільше чекали Святого діти. Вони готують вірші, пісні та вистави, а ще обов’язково пишуть листи. І кожен з них мріє про гарні подарунки в цей зимовий день.

Солодкі презенти діти Мукачева отримали й від голови Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» Івана Чубирка. Солодощам раділи в садочках та школах міста.

Смаколики від політичної партії «За життя» доставили й до церкви, яка розміщена на території Мукачівського психоневрологічного інтернату №1, а також порадували наймолодших прихожан міських храмів. Зокрема, у Свято-Михайлівському храмі м. Мукачева готувалися до свята Миколая Чудотворця й дорослі, й малі. Після всеночного бдіння дітки школи Воскресного життя дадуть невеличкий концерт прихожанам, а юних християн почастують цукерками.

Потішили солодощами і маленьких ужгородців. Далеко не всі діти змогли прийти на новорічні ранки у школах та дитсадках і отримати подарунки, тому напередодні всіх новорічних свят представники обласної організації політичної партії «За життя» подарували маленьку радість для дітей. В Ужгородському драмтеатрі зібралось близько 400 діток зі шкіл Ужгородського району, аби повеселитись на цікавій виставі «Бременські музиканти» та отримати подарунки.

«Діти – наше майбутнє, і ми будемо завжди підтримувати їх і робити все для того, аби їхнє життя було найкращим», — запевнив керівник Ужгородської районної організації політичної партії «За життя» Артур Северенчук.

В Ужгородському будинку для розвитку діток представники Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» теж порадували малечу дарунками солодощів. Більше 30-ти дітей-сиріт влаштували свято для гостей, серед яких був представник Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» Андрій Погорєлов. Він передав кожному солодкий презент і побажав усім дітлахам бути чемними і здоровими.

У Нанківському ДНЗ святий Миколай також встиг побувати. Малеча старшої групи розповідала вірші та співала пісні. Зробити найочікуваніший день у році святковим мали можливість представники Хустського осередку регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Волощук та Олег Палінчак. Керівництво закладу зауважило, що всі без винятку пройнялися атмосферою та передчуттям свята, де найголовнішим здобутком була дитяча радість.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ