ЗАКАРПАТСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ РОЗУМНИХ І ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

ЗАКАРПАТСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ РОЗУМНИХ І ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

Школярі Мукачівської ЗОШ №6 отримали грошові премії від керівника Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» Івана Чубирка за заслужену перемогу в обласній олімпіаді з правознавства.

Микола Гордубей і Богдан Кекляк – переможці обласного етапу олімпіади з правознавства (диплом І-го ступеня) та Михайло Русин – переможець обласного етапу олімпіади з правознавства (диплом ІІ-го ступеня) гідно представили свій навчальний заклад на олімпіаді.

Деякі з них будуть претендувати на участь у всеукраїнській олімпіаді. За словами досвідченого педагога-правознавця Мукачівської ЗОШ №6 Віктора Машіки, загалом в обласній олімпіаді з правознавства взяло участь шість учасників, з них п’ятеро саме учні Мукачівської ЗОШ №6.

Вчитель задоволений результатами хлопців і запевняє, що робитиме все для того, аби його учні отримали перемогу на всеукраїнському рівні. 26 лютого відбудуться навчально-тренувальні збори при Закарпатському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти і вже за їх підсумками двоє хлопців-переможців поїдуть у Херсон на олімпіаду всеукраїнського рівня.

За успішні досягнення і перемогу керівник Закарпатської обласної організації «За життя» Іван Чубирко вручив школярам заслужені грошові винагороди і побажав їм подальших успіхів у навчанні та ще більше перемог.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ