«ЗА ЖИТТЯ» ЗУПИНИЛО НЕЗАКОННУ ЗАБУДОВУ У РУБІЖНОМУ (фото, відео)

«ЗА ЖИТТЯ» ЗУПИНИЛО НЕЗАКОННУ ЗАБУДОВУ У РУБІЖНОМУ (фото, відео)

Луганська регіональна організація політичної партії «За життя» відстояла права мешканців Рубіжного (Луганська область) та відстояла припинення скандального будівництва.

Вкотре рішення чиновників змусили вийти на вулиці мешканців міста Рубіжне Луганської області. Цього разу причиною став великий будівельний майданчик, який розгорнули в 7-му мікрорайоні під вікнами багатоповерхівок. Люди, які живуть по вулиці Володимирській (Леніна), дізналися, що за рішенням влади міста між їхніми будинками буде черговий магазин.

Що важливо – таке рішення ухвалювалося виключно адміністрацією міста разом із забудовником, а місцевих мешканців вже поставили перед фактом, після того, як вони побачили, що будівельники встановили на ділянці огорожу та розпочали роботи.

«У нашому мікрорайоні магазини навпроти один одного! Але чомусь нікого не турбує, що дитячий майданчик у всьому кварталі один. Думкою людей ніхто навіть не поцікавився! Тому ми колективно звернулися до партії «За життя», щоб керівництво міста нарешті почуло нас», – розповіла Лариса Павлівна, пенсіонерка з Рубіжного.

На зборах, які організував голова міської організації партії «За життя» у місті Рубіжному Вадим Маслов, прийшли понад 100 мешканців, які одностайно висловилися проти забудови.

Крім того, як вдалося з'ясувати представникам партії «За життя», будівництво має низку порушень, а технічна документація не відповідає чинному законодавству.

«Нам вдалось добитися припинення будівництва. Огорожа та будівельний інвентар вже прибрано з території, а мешканці можуть бути спокійними – усіма законними засобами ми контролюватимемо, аби без дозволу громади жодні будівельні роботи не проводилися. Крім того, на наше звернення досить оперативно відреагувала прокуратура Рубіжного, і почала відповідну перевірку», – повідомив голова Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий.

Нагадаємо, раніше у місті Суми після втручання політичної партії «За життя» міська влада призупинила аукціон, на якому майно громади хотіли продати за безцінь.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ