«ЗА ЖИТТЯ» ЗАПУСКАЄ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ СУМСЬКОЇ МОЛОДІ

«ЗА ЖИТТЯ» ЗАПУСКАЄ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ СУМСЬКОЇ МОЛОДІ

Всі регіональні та державні програми по забезпеченню молоді доступним житлом – в одному буклеті. З таким зручним і корисним подарунком вийдуть сумські партійці до мешканців міста на День молоді.

«Місто Суми, наша область і країна матимуть майбутнє тільки в одному випадку – якщо наша молодь не тікатиме світ за очі в пошуках кращого життя, а буде жити, працювати, створювати родини тут, у своєму рідному краї, - говорить ініціатор проекту, правозахисник, керівник Сумської регіональної організації партії «За життя» Олександр Соколов. – Не для кого не секрет, що поряд із проблемами роботи і навчання для наших молодих людей на першому плані стоїть питання власного житла. Але мало хто знає про реальні можливості отримання доступного житла, тому ми у зручній і зрозумілій формі зібрали і надрукували всю необхідну інформацію про регіональні й державні програми забезпечення молоді доступним житлом, з усіма подробицями, умовами і контактами. Тож весь п’ятитисячний тираж цього буклету наші партійці і активісти даруватимуть мешканцям Сум на День молоді».

Сумська партійна організація «За життя» свідомо підготувала саме таку, просвітницьку акцію до Дня молоді замість дискотек чи інших розважальних заходів. Активісти кажуть: молодь має відчувати реальну турботу про себе, бажання допомогти і спільно вирішувати гострі проблеми.

«Сучасна молода людина сприймає вже не гучні обіцянки й гасла, а конкретні факти та цифри, - розповідає відповідальний за проект Віталій Луговський. – А цифри говорять самі за себе: за час існування різних програм по забезпеченню доступним житлом, тільки в місті Суми квартири отримали понад 1100 молодих сімей. Якби молодь мала більше інформації про свої права і можливості, ця цифра була би значно більшою. В рамках нашого партійного проекту не лише друкуються і розповсюджуються інформаційні матеріали, але і залучаються фахівці, які у разі першої ж потреби готові надати молодим людям Сум кваліфіковану допомогу».

«Максимально допомогти людям здійснити свою мрію, збудувати свій власний дім та гідне життя на Батьківщині – це спільний шлях, що об’єднує все більше і більше однодумців, небайдужих до долі країни», - впевнені партійці «За життя» на Сумщині.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ