«ЗА ЖИТТЯ» ЗАНЕПОКОЄНА ПРОБЛЕМАМИ ЛЬВІВ’ЯН

«ЗА ЖИТТЯ» ЗАНЕПОКОЄНА ПРОБЛЕМАМИ ЛЬВІВ’ЯН

Екологічна ситуація, збільшення кількості автотранспорту, забудова історичного центру Львова – це далеко неповний перелік актуальних проблем міста. Сьогодні прослідковується суспільне незадоволення цими питаннями, до обговорення й вирішення яких долучаються в тому числі й активісти партії «За життя».

Безумовно, одним з найболючіших питань для кожного жителя Львову є незаконна забудова. Зокрема хвилює активність забудовників навколо парку «Погулянка», в особливості на схилах, що в майбутньому може призвести до зсувів та екологічного лиха.

Звідси походить й проблема будівництва без інфраструктури. Часто, отримавши ділянку в місці, де немає ні дитячих садків, ні лікарень, ні спортивних стадіонів, забудовник зобов’язується звести ці споруди, але ставить їх в останню чергу. А потім зовсім не виконує своїх зобов’язань.

До того ж є проблеми  з міністерством культури, яке в інтересах забудовників визнає історичні об’єкти такими, що не підлягають внесенню в реєстр, не проводить перевірок за зверненнями активістів, не встановлює чітких правил охорони історичної спадщини.

Також багато проблем у львів’ян виникає щодо послуг ЖКГ. Жителі міста скаржаться на вигляд під’їздів, аварійний стан балконів та ліфтів. Переймаються містяни через водопостачання та каналізацію, електропостачання, стан дахів та димоходами.

У цьому контексті наша політична сила вимагає від місцевої влади дати громадськості відповіді на наступні питання: які шляхи вирішення проблемних забудов у Львов може представити очильники міста? Чи знесуть у Львові хоч одну незаконну новобудову? Чому міська влада спочатку видає дозволи, а потім позивається щодо їх скасування? Як влада планує розвантажити центр міста? Що громадськість може зробити для того, щоб проблемних забудов стало менше, а місто розвивалось раціонально, а не хаотично?

«Партія «За життя» переймається захистом інтересів кожного львів’янина. Тому ми хочему, щоб міськрада та мер відповідально відносились до своїх владних функцій, а ми в свою чергу і надалі слідкуватимемо за їх діями»,  - запевнив керівник Львівської регіональної організації «За життя» Богдан Кобрин.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ