«ЗА ЖИТТЯ» ЗАКЛИКАЄ ВЛАДУ ЗАМИСЛИТИСЯ НАД ПРОБЛЕМОЮ ЛІКВІДАЦІЇ БІДНОСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» ЗАКЛИКАЄ ВЛАДУ ЗАМИСЛИТИСЯ НАД ПРОБЛЕМОЮ ЛІКВІДАЦІЇ БІДНОСТІ

В Україні, де 60% населення за оцінками ООН є бідними, варто більше уваги приділяти Міжнародному дню боротьби з бідністю.

Про це йдеться в заяві Дніпровської міської організації партії «За життя».

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня Міжнародним днем  боротьби з бідністю. За 5 років до цього в цей день сотні людей вийшли на паризьку площу Трокадеро, щоб заявити про те, що бідність є порушенням прав людини. З тих пір ліквідацію бідності вважають обов'язковою умовою для забезпечення прав людини, а також необхідною умовою для розвитку. 

У багатьох країнах цей День використовують для пропаганди боротьби з бідністю та обговорення шляхів вирішення цієї проблеми, проте в нашій країні на жодному рівні цьому питанню достатньо уваги не приділяють, вважають в міській організації «За життя».

«Сьогодні - день, який повинен бути виділений в календарі кожного політика, чиновника. Адже саме від них залежить те, як довго в нашій країні буде існувати поняття «злидні» й «бідність», - вважає Данило Міро, голова міської організації партії «За життя».

«На Пам'ятному камені в Парижі написані основні цілі боротьби з бідністю. Такі ж символічні знаки про важливість вирішення цієї проблеми існують в різних країнах. Можливо, такі Камені варто встановити біля багатьох установ, в тому числі в нашому місті. Напевно, чиновникам варто кожен день натикатися на такий камінь, щоб пам'ятати про цю проблему і про свою роль в її вирішенні», - зазначив Данило Міро.

Він також підкреслив, що партія «За життя» в Києві вже не перший тиждень не дає розслабитися керівництву НБУ: «Як колись в Парижі, сьогодні в Києві вже вкотре тисячі людей вийшли під стіни Нацбанку, щоб домогтись покарання для тих, хто вже названий в народі «вбивцями гривні».

Нагадаємо, прихильники партії «За життя» на чолі з лідером партії Вадимом Рабиновичем з 17 жовтня почали безстрокову акцію протесту. Одна з головних вимог - притягнення до кримінальної відповідальності керівництва НБУ Валерії Гонтаревої і Катерини Рожкової.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ