«ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТУВАЛА СВЯТО МАЛЮКАМ ДИТБУДИНКУ НА МУКАЧІВЩИНІ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТУВАЛА СВЯТО МАЛЮКАМ ДИТБУДИНКУ НА МУКАЧІВЩИНІ (фото)

Політична партія «За життя» піклується і про дорослих, і про дітей. Яскравим тому доказом – святковий сюрприз, який влаштували члени Закарпатської регіональної організації політсили вихованцям Чинадіївського дитячого будинку на Мукачівщині (Закарпатська область).

До початку навчального року залишилося не так багато часу, тому приготування до нього перейшли так би мовити в активну фазу. Школярі повторюють шкільний матеріал, дочитують твори, які їм потрібно підготувати до 1 вересня. А от вихованці Чинадіївського дитбудинку «прогуляли» один день – вони не готувалися, а приймали подарунки до школи.

Порадували дітлахів і шкільним приладдям, і настільними іграми, і конструкторами, і розмальовками, які привезли у дитбудинок від себе та від голови Закарпатської регіональної організації політичної партії «За життя» Івана Чубирко Артур Северенчук та інші члени політичної сили.

Разом із малечею гості складали пазли та вирізали малюнки. Ні дорослі, ні діти не стримували емоцій від радощів цієї зустрічі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ