«ЗА ЖИТТЯ» ВИСТУПАЄ ПРОТИ НАДАННЯ СУБСИДІЙ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

«ЗА ЖИТТЯ» ВИСТУПАЄ ПРОТИ НАДАННЯ СУБСИДІЙ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

У приймальню Миколаївської регіональної організації партії «За життя» кожен день приходять десятки відвідувачів, які хочуть вступити в партію, поділитися проблемами, просять надати юридичну допомогу.

Останнім часом почастішали випадки звернень з приводу роз'яснення нових правил отримання субсидій, встановлені Кабміном з 1 травня. Тепер багато хто буде просто позбавлений права на отримання державної допомоги. Підставою для цього може послужити наявність квартири або будинку більш ніж 120 кв. м. і 200 кв. м. відповідно, наявність порівняно нового авто, наявність дітей старше 18 років, які офіційно не отримують ніяких доходів (наприклад, працює за кордоном). До того ж, багато жителів сіл і невеликих міст не мають офіційної роботи і не перебувають на обліку в центрі через його віддаленість (як правило, центри зайнятості розташовані в райцентрах).

Так, мешканка Веселинівського району Інна поскаржилася керівнику парторганізації Володимиру Пащенку на те, що вона з 1 травня ризикує залишитися без субсидії через те, що її син, якому недавно виповнилося 27 років, працює за кордоном, а значить офіційно не отримує доходів в Україні .

Миколаївська регіональна організація політичної партії «За життя» категорично проти нарахування субсидій за новими правилами. За словами керівника регіональної організації Володимира Пащенка дана постанова Кабміну - приклад антинародної політики.

«Постанова №329 Кабінету Міністрів України про зміни в нормативно-правові акти щодо призначення та надання житлових субсидій позбавить допомоги як мінімум 20% громадян! А попереду гряде підвищення тарифів на комунальні послуги і цін на продукти, тим більше що зарплати і пенсії залишаться на тому ж рівні. Я вважаю, що це новий етап боротьби влади з власним народом і Миколаївська регіональна організація політичної партії «За життя» виступає проти антинародної політики влади», - зазначив Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ