«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ЗАБОРОНИТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ І ПОВЕРНУТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД ПЕНСІОНЕРАМ

«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ЗАБОРОНИТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ І ПОВЕРНУТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД ПЕНСІОНЕРАМ

Замість того, щоб підтримати людей на місцях, міська влада в Луганській області продовжує політику уряду, спрямовану на підвищення тарифів.

У Сєвєродонецьку місцева влада, в особі «Опозиційного блоку», піднімає ціни на комунальні послуги. Обурення місцевих жителів викликало підняття тарифів з 1,75 гривень до 11,29 гривень за кв. м. на утримання будинків і прибудинкових територій, так звану квартплату і вивезення твердих побутових відходів з 7,76 гривень до 19,80 гривень з людини. Також рішенням Сєвєродонецького виконкому було обмежено право безкоштовного проїзду для пенсіонерів на міському комунальному транспорті. Пенсіонерам дозволили їздити за пільговим тарифом - з понеділка по п'ятницю з 10.00 - 15.00, в суботу - неділю з 9.00 - 16.00. В інший час - потрібно платити.

Сєвєродонецька міська організація політичної партії «За життя» виступила проти підвищення тарифів з вимогою скасувати рішення виконкому і повернути право безкоштовного проїзду для пенсіонерів та оголосила безстрокову акцію протесту «Тарифний опір». Активісти партії «За життя» роздають інформаційні листівки і збирають підписи за скасування нових тарифів.

Жителі обласного центру підтримали безстрокову акцію. Люди говорять про необхідність діалогу владою з народом, відповідальність чиновників за прийняті рішення.

«Те, що вони там пишуть - прибирання території, посипання прибудинкової території, обслуговування водостічних труб, підвалів і підвальних стоків, ремонт на дахах - все це люди роблять самі», - заявила Сєвєродончанка Надія Бахмут.

«Я вранці їжджу в поліклініку за талоном, щоб потрапити на прийом до лікаря. Так буває, що їх дають на час з 16.00 - 16.50. Виходить, що мені доведеться платити за проїзд на тролейбусі туди і назад, а грошей і так не вистачає», - обурюється пенсіонер Микола Шаповалов.

Графік виставлення наметів і збору підписів:

Понеділок - пр. Хіміків, район Дитячого світу, з 12:00-17:00;

Вівторок - пр. Хіміків 28, район ГДК, з 9:00-17:00;

Середа - пр. Гвардійський, район Центральної аптеки, з 9:00-17:00;

Четвер - пр. Хіміків, район Центрального ринку, з 9:00-17:00;

П'ятниця - пр. Гвардійський, район Центральної аптеки, з 9:00-17:00;

Субота -пр. Хіміків, район Центрального ринку, з 9:00-13:00.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ