«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВІДНОВИТИ АМОСОВУ НА РОБОТІ - ІНАКШЕ ЗАБЛОКУЄ МОЗ І ОБЛЗДРАВИ

«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВІДНОВИТИ АМОСОВУ НА РОБОТІ - ІНАКШЕ ЗАБЛОКУЄ МОЗ І ОБЛЗДРАВИ

«Заявляючи про повну підтримку студентів та викладачів Нацмедуніверсітету імені Богомольця, ми вимагаємо негайного поновлення на посаді його ректора Катерини Амосової. Якщо цього не буде зроблено найближчим часом, буквально завтра-післязавтра, то політична партія «За життя» готова повністю заблокувати роботу будівлі МОЗ України, і закличе своїх прихильників в регіонах до блокування роботи філій МОЗ в областях України!»

Про це в інтерв'ю ЗМІ заявив народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Ми давно вже говоримо про те, що дії незаконно виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я Супрун руйнують вітчизняну медицину, а так звана «медреформа» є просто руйнівною. Але Супрун та її підручні йдуть далі - вони готові зруйнувати в нашій країні й систему підготовки медичних кадрів. Їм мало того, що тільки за минулий рік 66 000 медиків уже виїхали з країни шукати щастя в чужих краях. Їм мало, що наші лікарі лікують людей де завгодно, тільки не у нас в Україні. Їм мало, що вони залишили без засобів вітчизняну медичну науку, позакривали наукові інститути, які роками і десятиліттями становили славу вітчизняної медицини, її гордість, а головне - рятували сотні, тисячі життів українців. Тепер Супрун паралізувала провідний навчальний заклад, де готуються медики. І всі мовчать! А ми мовчати не будемо!», - підкреслив народний депутат.

«Ми і так завинили перед молоддю за те, що не даємо їй шансу реалізуватися у себе в країні, ми і так випхали молоді таланти з країни. Так Супрун, не володіючи навіть міністерськими повноваженнями, вже і звільняє ректорів, блокує вуз, плює на молодих лікарів, яким треба вчитися порятунку життів і здоров'я людей. Це шкідлива політика, політика знищення країни - і ми не будемо терпіти цього! », - заявив парламентарій.

«Якщо нас не почують, якщо Амосову не відновлять на посаді ректора, не скасують незаконний указ МОЗ, не дадуть принципову юридичну і політичну оцінку діям Супрун і її поплічників, то партія «За життя» готова заблокувати міністерство в Києві, а також обласні управління охорони здоров'я в регіонах. І це тільки перший крок наших дій - ми вимагаємо не лише якнайшвидшого звільнення Супрун, а й кримінальну відповідальність для всіх цих «горе-реформаторів» за руйнування вітчизняної медицини і небачені досі показники хвороб і смертей наших співгромадян! Я вже заявляв, що «За життя» оголошує 2018 рік «роком звільнення від Супрун», гасло «Геть Супрун!» - це головне гасло партії «За життя» на найближчий час!», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ