«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ПЕРЕГЛЯДУ ДРАКОНІВСЬКИХ ТАРИФІВ У РУБІЖНОМУ

«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ПЕРЕГЛЯДУ ДРАКОНІВСЬКИХ ТАРИФІВ У РУБІЖНОМУ

Жителі міста Рубіжного (Луганська область) вважають, що вони платять за водовідведення за завищеним тарифом. Зазначимо, що тариф на холодну воду для рубіжан було підвищено ще 2015 року із 10 грн до 18 грн постановою НКРЕ №1257, і на сьогодні він є найвищим по області.

У зв'язку з цим у місті було створено робочу група щодо перевірки обґрунтованості тарифу КП "Рубіжанським ВУВКГ", до якої увійшли депутати міської ради, представники громадськості та голова Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий. Під час перевірки робочою групою було встановлено, що колишній директор міськводоканалу Галина Іванівна Подгайко порушила режим порядку подачі тарифу в НКРЕ – вона не повідомила міську владу про його розмір (хоча за законом повинна була це зробити), через що ніхто не знав, які цифри вона туди подає.

«Тариф економічно не обґрунтований, він значно завищений. Чинна міська влада не поспішає вирішувати цю проблему – її все влаштовує, а ось мене з рубіжанами це не влаштовує», – заявив голова Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий, підкресливши, що вже підготував відповідні листи до Антимонопольного комітету України та голові НКРЕ Дмитру Вовку щодо припинення цього антірубіжанського тарифу. «Якщо представники влади нас не почують, я обіцяю: щойно партія «За життя» прийде до влади в Рубіжному – тариф буде переглянуто у бік зменшення!», – запевнив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ