«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ПЕРЕГЛЯДУ ГРАБІЖНИЦЬКИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ У СУМАХ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ПЕРЕГЛЯДУ ГРАБІЖНИЦЬКИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ У СУМАХ (фото)

Представники політичної партії «За життя» підтримали сумчан у боротьбі з незаконними діями влади.

11 серпня у приміщенні готелю «Reikartz Hotel» мали відбутися відкриті громадські слухання, на яких комунальне підприємство збиралося протягнути новий тариф на тепло. Так, за задумом теплопостачальної компанії, опалення кожного квадратного метра має коштувати сумчанам 52,5 грн.

За активної участі політичної партії «За життя» у Сумах, організаторам не вдалося зробити технічний зрив заходу. Понад 200 прихильників партії «За життя» прийшли підтримати жителів Сум і не допустити незаконного підвищення тарифів.

«На сьогодні немає жодних правових підстав для підняття ціни на поставки тепла в будинки жителів обласного центру. «Сумитеплоенерго» необхідно зменшувати втрати в теплових мережах щонайменше до 10%», – підкреслив керівник Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» Анатолій Шадрін.

Завдяки команді «За життя», всім активістам та громадським діячам, монополісти змушені були прислухатися до думки громадськості та перенести слухання.

«Ми маємо намір надалі відстоювати інтереси жителів міста та не допустити свавілля і будь-яких інших порушень. Головне для нас – дати чиновникам зрозуміти, що без громади вони не мають права приймати жодних рішень», – підкреслив Анатолій Шадрін.

Наступні слухання призначено на 28 серпня.

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ