«ЗА ЖИТТЯ» ВІДКРИЛА НОВИЙ ПАРТІЙНИЙ ОФІС І ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ В СУМАХ

«ЗА ЖИТТЯ» ВІДКРИЛА НОВИЙ ПАРТІЙНИЙ ОФІС І ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ В СУМАХ

Створити максимальну зручність для сумчан та оперативно реагувати на кожне звернення людей – з такою метою міська партійна організація «За життя» облаштувала новий офіс і громадську приймальню в Сумах.

«Принцип нашої команди – бути завжди поруч з людьми, - говорить керівник міської партійної організації «За життя», правозахисник Олександр Соколов. – Щоб створити комфортні та зручні умови для наших прихильників та просто небайдужих сумчан, ми вирішили облаштувати нове приміщення партійної організації. Тим більше, наші активісти працюють тут в режимі громадської приймальні, тому розташування обрано так, щоб сумчанам з будь-якої точки міста було зручно дістатися нашого офісу».

Водночас, зазначає Олександр Соколов, динамічно розвивається і сама міська парторганізація: триває постійний прийом нових членів партії, формування первинних партійних осередків, регулярний випуск партійної газети «За життя», а головне – безперервний контакт партійців із мешканцями Сум.

«Ми щойно почали роботу в режимі колл-центру і громадської приймальні, - розповідають активісти сумської «За життя». – На день припадає до сотні телефонних дзвінків та безпосереднього спілкування із прихильниками партії «За життя». Дуже приємно, що від людей ми чуємо слова підтримки та пропозиції допомагати по мірі сил, - це найкраща оцінка роботи партійної організації. Безумовно, люди акцентують увагу на багатьох проблемах – тарифи, якість комунальних послуг, соціальний захист. І хоча ми – опозиційна партія, сумчани йдуть до нас, бо точно знають: жодне звернення не залишається без уваги».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ