«ЗА ЖИТТЯ» В ПРИЛУКАХ ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НУЖДЕННИХ

«ЗА ЖИТТЯ» В ПРИЛУКАХ ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НУЖДЕННИХ

Керівник Прилуцької місцевої організації «За життя» Владислав Мартиненко разом з активістами розпочали акцію під назвою «Потребуєш – візьми, маєш змогу – поклади!». Суть акції проста. В одному із супермаркетів в м. Прилуки було встановлено «полицю доброти», де кожен хто потребує в їжі, але не має достатньо коштів, може взяти собі продукти безкоштовно, а усі, хто хоче допомогти іншому, може туди щось покласти.

«Зараз завдяки безтолковому керуванню наших керманичів багато нужденних людей похилого віку просто виживають в нелюдських умовах. Їм інколи просто не вистачає коштів на хліб, після поборів у вигляді комуналки або після купівлі ліків. Ми повинні проявити доброту і не бути байдужими, бо через якихось десяток років, ми можемо опинитись на їхньому місці», - впевнені активісти.

«Доброта врятує світ. Тому ми вирішили не говорити, а діяти! Закликаю всіх небайдужих в місті прийти та покласти в наш кошик, свою частинку доброти!» - закликав керівник Прилуцької місцевої організації «За життя» Владислав Мартиненко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ