«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСЬКОМУ ОФІСІ ВІДКРИЛА ЮРИДИЧНУ ПРИЙМАЛЬНЮ

«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСЬКОМУ ОФІСІ ВІДКРИЛА ЮРИДИЧНУ ПРИЙМАЛЬНЮ

В офісі Одеської обласної організації політичної партії «За життя» розпочала роботу юридична приймальня. Відтепер одесити і жителі області можуть отримати грамотну консультацію з правових питань і абсолютно безкоштовно.

Попри те, що приймальна працює лише кілька днів, відвідувачам немає відбою. І, як зізнаються вони, така допомога їм дуже потрібна, особливо у цей складний час.

«Зараз, коли пенсії малі, за кожне роз'яснення потрібно платити. А тут є можливість отримати кваліфіковану консультацію безкоштовно. Для пенсіонерів це велика допомога», розповіла нам одна з відвідувачок юридичної приймальні Галина Березинська.

За словами жінки, вона прийшла до юриста з метою дізнатися, яким чином можна переоформити свою квартиру на сина, а саме: які документи для цього слід підготувати, до кого звертатися, який порядок дій. Тепер, отримавши відповіді на свої питання, Галина може впевнено йти до нотаріальної контори, і не хвилюватися, що їй щоразу доведеться повертатися туди і просиджувати годинами в черзі, аби донести якийсь відсутній документ.

Надходять до юридичної приймальні партії «За життя» і колективні звернення. Так, Людмили Вознюк та її сусіди попросили допомогти вирішити проблему: з липня ДЕЗ вже не обслуговує їхній будинок, а як перейти на обслуговування керуючої компанії, мешканці не знають.

«Наш будинок руйнується, у підвалі – вогкість та інфекції, а у нас діти, онуки. Ми прийшли за юридичною консультацією, аби дізнатися, як правильно скласти звернення, до кого звернутися і що робити. Нас записали, допоможуть оформити все, як годиться», – розповіла Людмила Вознюк.

Слід зазначити, що за діяльністю партії «За життя» в Одеському регіоні уважно стежать і переселенці з Донбасу, які створили в Одесі благодійний фонд «Єдність і відродження». Представниця фонду Марія Бірюкова, яка переїхала до Одеси з Луганська 2,5 роки тому, прийшла дізнатися про можливості отримання допомоги переселенцями. «Весною я ходила на зустріч із Вадимом Рабіновичем, яка проходила в концерт-холі «Одеса». Мені дуже сподобався його виступ. Він – найперспективніший політик, і піклується про наші проблеми. Мене цікавлять права переселенців, які зміни щодо цього прийняті в законодавстві. Переконана, що партія «За життя» боротиметься за наші права», – поділилася Марія Бірюкова.

Консультації з питань законодавства надають юристи-волонтери одеської обласної організації партії «За життя». Вони ж допомагають складати звернення і заяви, підказують, як правильно діяти у тому чи іншому юридичному питанні.

Попередньо записатися на прийом можна за телефонами: (048) 737-37-87 або (068) 581-48-54.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ