«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ПОПОВНИЛА СВОЇ РЯДИ

«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ПОПОВНИЛА СВОЇ РЯДИ

12 квітня Одеська міська організація політичної партії «За життя» традиційно приймала нових членів партії до своїх лав. Після урочистого вручення партійних квитків, які прийшли залишилися для неформального спілкування.

Багато з нових членів партії готові активно брати участь в житті Одеси і України, а також висловлюють вдячність міській організації за відкритість і готовність допомогти.

«Тут завжди затишна атмосфера і можна без проблем поспілкуватися з керівником міської організації. Крім того, сьогодні я зустріла багато однодумців серед нових членів партії. Думаю, що з таким настроєм у нас вийде привести нашу країну до щасливого майбутнього», - поділилася партійна активістка.

«Ми завжди раді прийняти нових одеситів до своїх лав. Хочеться відзначити, що з кожним прийомом нових членів партії хочуть все більше брати активну участь в реальних змінах і готові залучати до процесу своїх друзів і родичів. Таким чином, з кожним новим прийомом ми стаємо ближчими один одному і будуємо конструктивні діалоги. Ми завжди готові допомогти одеситам в складних ситуаціях. Наприклад, у нас завжди працює безкоштовна юридична консультація», - зазначив керівник Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Меєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ