«ЗА ЖИТТЯ» В МЕЛІТОПОЛІ ВИСТУПИЛА ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

«ЗА ЖИТТЯ» В МЕЛІТОПОЛІ ВИСТУПИЛА ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Під час засідання чергової 44-ї сесії Мелітопольської міської ради (Запорізька область) лідер депутатської групи «За життя» Михайло Маслов звернувся до Президента України Петра Порошенка та Кабінету Міністрів України щодо відміни підвищення тарифу на газ для населення.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України під час свого засідання 19 жовтня 2018 року прийняв рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5 % з 1 листопада 2018 року в рамках виконання зобов’язань, взятих Україною перед Міжнародним валютним фондом.

Лідер депутатської групи «За життя» Михайло Маслов під час звернення наполягав не тільки на скасуванні рішення про підвищення тарифів на газ, але і на розширенні переліку категорій населення, які могли б отримати право на оформлення субсидії.

«Подібна ситуація викликала обурення українського народу. Враховуючи соціальну напругу і негативні наслідки, до яких може привести підвищення цін на газ, ми виступаємо зі таким зверненням до уряду та Президента України… Ми повинні захистити найбільш вразливі верстви населення шляхом розширення програми субсидій і забезпечення доступності та належної якості житлово-комунальних послуг для споживачів», - підкреслив Михайло Маслов.

Депутати впевнені, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, в тому числі і енергетичну.

Звернення від депутатської групи «За життя» відносно ситуації, яка склалась у зв’язку з підвищенням цін на газ, було підтримано депутатською більшістю.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ