«ЗА ЖИТТЯ» В КАМ'ЯНСЬКОМУ ДОПОМОЖЕ ЛЮДЯМ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

«ЗА ЖИТТЯ» В КАМ'ЯНСЬКОМУ ДОПОМОЖЕ ЛЮДЯМ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

За двадцять сім років незалежності в Україні фактично зруйнували безкоштовну систему охорони здоров’я.  Фактично кожний пацієнт платить двічі - у вигляді податків та під час візиту до лікаря. Медична реформа - це та основа, без якої ніяка інша реформа не буде мати успіху, тому що змінювати країну на краще буде нікому. Медицина повинна бути якісною і доступною одночасно. На жаль, сьогодні влада  своєю політикою у медичній сфері тільки підштовхнула людей до самолікування.

«Подивившись на статистику, ми побачимо страшні речі! Кожен другий пацієнт в Україні  відмовляється від лікування чи відкладає його через брак коштів. Головною проблемою 94% пацієнтів вважають саме високу вартість препаратів. При цьому 48% пацієнтів скаржаться на підробки та неякісні ліки. – зазначають активісти «За життя», – Відсоток тих, хто вдається до самолікування, досягає 70%. Згідно результатам дослідження, більш ніж 50% пацієнтів приймали тільки частину прописаних ліків з фінансових причин, 43% хворих довелось позичати гроші на лікування та продавати коштовні речі або майно. Якщо у сім'ї з'являється тяжко хворий пацієнт, така родина відразу потрапляє за межу бідності».

Саме тому в м. Кам'янське відбулася зустріч керівника міської організації партії «За життя» Тетяни Чередник з представниками громадської організації «Регіональна асоціація пацієнтів». Присутні обговорювали проблеми, з якими стикаються пацієнти, шукали шляхи їх вирішення.

В процесі зустрічі було вирішено, що у громадській приймальні партії «За життя» в Кам'янському мешканцям міста надаватимуться безкоштовні юридичні консультації щодо отримання якісної медичної допомоги.

«Найнадійніший шлях для пацієнта в умовах надання медичних послуг неналежної якості  – знати та активно використовувати свої права. Голос однієї людини не завжди чують, а голос суспільства буде звучати голосно і впевнено», - вважають активісти.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ