«ЗА ЖИТТЯ» В ХАРКОВІ ПРИВІТАЛА ШКОЛЯРІВ

«ЗА ЖИТТЯ» В ХАРКОВІ ПРИВІТАЛА ШКОЛЯРІВ

Народний депутат України, голова політради партії «За життя» Євгеній Мураєв та депутат Харківської обласної ради, голова Обласної організації партії «За життя» Валерія Мураєва привітали школярів Зміївського та Харківського районів. У День знань вони побажали вчителям та дітям здоров'я, творчих успіхів у новому навчальному році та вручили подарунки.

Євгеній Мураєв привітав з першим навчальним днем ​​школярів Мерефи, яким подарував комп'ютерну техніку, проектори, тощо.

Валерія Мураєва посприяла батькам Хорошевський гімназії №2 в придбанні для дітей сучасних меблів. Новими столами повністю обладнані два класи, фінансування яких проводилося за системою 50х50, за рахунок коштів батьків та благодійної допомоги.

«На свято не прийнято приходити з порожніми руками та сьогодні в чудовій Хорошевський школі ми, звичайно ж, теж з подарунками, - говорить Валерія Мураєва. - Уже кілька років функціонує наша благодійна програма, згідно з якою ми підтримуємо тих, хто до нас звертається. Це і батьки, і трудові колективи, і різні організації. Ось так вже в багатьох школах з'явилися парти, десь - вікна, перераховувати можна дуже довго. Сьогодні - це парти для першокласників в двох прекрасних експериментальних класах. Експеримент вдасться, сподіваюся, у них все вийде. Ну а ми, в міру своїх скромних сил, допомагаємо та підтримуємо».

Крім того, за традицією, яка існує вже 8 років, майже 2000 першокласників у 53 школах Харківського та Зміївського району отримали пакети з наборами для творчості (фарби, пензлі, олівці, пенали та інше приладдя). Вони допоможуть дітям взяти участь в конкурсі малюнка під назвою «Наш улюблений край», який стартує одночасно з початком навчального року. У своїх малюнках діти будуть відображати своє бачення рідного краю, ділитися улюбленими пейзажами та замальовками.

«Школа та інститут, напевно, це найкращі роки, які згадуєш з особливим теплом: перші друзі, перше кохання, знання, вчителі, похвали і покарання», - розповів Євгеній Мураєв. - Сьогодні ми проїхали всі школи, мої помічники побували скрізь, щоб привітати хлопців, вчителів та почати традиційний конкурс. Всі діти отримали великі набори для малювання, щоб взяти участь в конкурсі дитячого малюнка «Наш улюблений край». Підіб'ємо підсумки разом з директорами шкіл, які входять до колегії. Цей конкурс дуже важливий і для хлопців і для дорослих. Він стимулює сім'ї об'єднуватися: адже в малюнках відчувається не тільки дитяча рука, а й участь батьків».

Першокласники подарунками залишилися задоволені і вже після свят розпочнуть підготовку своїх робіт. Підсумки традиційного конкурсу підбиватимуться, як зазвичай, взимку, в День Святого Миколая, який обов'язково принесе переможцям цінні призи та заохочувальні подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ