«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ЗАРЕЄСТРУВАЛА ОБЛАСНУ ГАЗЕТУ

«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ЗАРЕЄСТРУВАЛА ОБЛАСНУ ГАЗЕТУ

Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» отримала свідоцтво про державну реєстрацію обласної партійної газети «За життя! (Чернігівщина)». Тематичною спрямованістю газети стане інформування населення області про суспільно-політичне та культурне життя області.

Чернігівська регіональна організація хоче як найшвидше доносити до населення питання, які найбільше турбують мешканців Чернігова та області. Це питання медицини, підвищення пенсій та заробітної плати, завищених тарифів комунальних послуг та інше. І всі вони співпадають з проблемами, які порушують у своїх виступах та телеефірах лідери партії «За життя» Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв.

«Обласна газета стане своєрідним ланцюжком спілкування з прихильниками політичної партії «За життя» у всіх районах Чернігівської області. Вона допоможе донести поняття та принципи європейського розвитку до самих віддалених сіл Чернігівщини. І вже зараз готується перше видання газети», – розповів керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ