«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

9-11 жовтня голова Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець з робочою поїздкою відвідав Талалаївський район Чернігівської області, зустрівся з членами і прихильниками партії, аграріями, а також ознайомився з ходом осінніх польових робіт.

«Прикро констатувати, що галузь, яка ще більш-менш розвивалася й приносила валютні надходження державі за рахунок експорту, вкотре намагаються знищити горе-реформатори. Так, скасування спецрежиму оподаткування ПДВ призвело до зупинення модернізації виробництва, закупівлі сучасної сільсько-господарської техніки, а також засобів захисту рослин», - заявив Віталій Голець, нагадавши, що  в Україні призупинено виробництво хімічних добрив, а на імпорт хімдобрив сусідів в державі введені 33% антидемпінгові мита.

«Обіцяні урядом дотації виробникам отримали лише наближені до влади агроолігархи, сьогодні відсутні дешеві довгострокові кредити для сільгоспвиробників, корупція в Держгеокадастрі набула небачених розмірів – це лише невеликий перелік печальний наслідків реформ Яценюка-Гройсмана в аграрній сфері. Саме тому Талалаївські аграрії цілком і повністю поділяють думку лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича, що цю владу потрібно змінювати якомога швидше», – підкреслив Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ