«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПРОВЕЛА СУБОТНИК

«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПРОВЕЛА СУБОТНИК

«Чернігів - наш спільний дім. Наведемо лад у ньому!». Саме з таким лозунгом активісти партії «За життя» вийшли на суботник у заповідник «Ялівщина».

Розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим сьогодні «відоме» одне з улюблених місць відпочинку мешканців міста. Тож окрім бажання привести до ладу парк, учасники акції намагалися привернути увагу місцевої влади до особливостей місцевого управління комунальним підприємством.

Зокрема, місцеві активісти попередили очільника Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталія Гольця про те, що керівник регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» намагається зменшити територію регіонального ландшафтного парку на 20 гектар в інтересах комерційних забудовників.

«РЛП «Ялівщина» - комунальне підприємство Чернігівської обласної ради. Виходить, що це проблема комунального характеру. Треба, аби громада міста задала питання обласній раді та її керівництву, щодо засмітнення та зменшення площи заповіднику. Прикро, що місцеві політики згадують про «Ялівщину» лише перед виборами. Але я з впевненістю можу сказати що, коли до влади прийде партія «За життя», такого безладу не буде. Чернігвщина буде чистою» – заявив очільник Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ