«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПРОВЕЛА КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ

«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПРОВЕЛА КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ

Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» провела до Дня захисту дітей конкурс дитячого малюнку. Цікавою була обрана тема конкурсу: «Україна майбутнього, очима дітей». Завдання конкурсу було просте - потрібно було намалювати Україну майбутнього, як її бачить дитина. Насамперед тільки діти, світ навкруги бачать без фальші і все залежить від їх фантазії, а фантазії судячи з робіт їм вистачило.

До участі у конкурсі долучилось більше ста дітей віком до 12 років, роботи повинні були намальовані вручну. Для участі в конкурсі було надіслано більше 120 робіт. Проглянувши всі надіслані роботи, які в своїй різноманітності здивували наше журі, були відібрані найкращі роботи.

Малюнки цих дітей: Баклан Дар’я, Меженна Яна, Шута Анна, журі відмітила як цікаві та найкращі, всі вони отримали підготовлені для них гарні призи. Деякі роботи учасників отримали заохочувальні призи від керівного складу Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя». Всі інші учасники конкурсу, також не залишились без подарунків.

«Діти - це наше майбутнє! І вкладаючи душу у виховання та підтримку наших дітей, ми готуємо собі майбутню заміну. Всі ми хочемо, щоб наші діти жили в європейській державі. Тому давайте разом будувати цю європейську державу в Україні, бо починати треба з себе і кожного дня щоденною натхненною працею, щоб всім нам не було соромно, перед нашими дітьми. І ми з гордістю скажемо нашим дітям: дивіться, все, що оточує вас, зроблено нашими руками, - живіть та радійте!», – зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ