«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПІДТРИМАЛИ АКЦІЮ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПАЛЬНЕ

«ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ПІДТРИМАЛИ АКЦІЮ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПАЛЬНЕ

11 жовтня з 9.00 до 10.00 ранку по всій Україні пройшла акція протесту «Бойкот цін на пальне». В цей час водії, які підтримали цю акцію, зупинялись на дорозі та сигналили, висловлюючи невдоволення підвищенням цін на пальне для автомобілів. До цієї акції долучились і активісти Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя».

Ініціативу активістів партії підтримали не тільки власники легкових автомобілів, а й водії маршрутних таксі та рейсових автобусів, які сигналами, проїжджаючи повз.

«Бензин в Україні дорожчає з серпня, тоді найпопулярніше автомобільне пальне А-95 коштувало 29 гривень 20 копійок, зараз ця марка бензину коштує близько 35 гривень за літр! Це пограбування нас з вами! Недолуге керівництво країни постійно намагається обібрати свій народ, шляхом підвищення цін, податків, ставок тощо… Ми проти цього! Мета акції – попередити владу про неприпустимість погіршення рівня життя звичайних українців, більшість з яких і так знаходяться за межею виживання. Закликаю всіх приєднуватись до лав партії «За життя», щоб разом відстоювати свої погляди!» - зазначив заступник керівника Чернігівської регіональної організації «За життя» Вадим Антошин.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ