"ЗА ЖИТТЯ" В БІЛОВОДСЬКУ ЗАПОБІГЛА КАТАСТРОФІ ЖКГ

"ЗА ЖИТТЯ" В БІЛОВОДСЬКУ ЗАПОБІГЛА КАТАСТРОФІ ЖКГ

Виконання Програми "Паспорт району" приносить позитивні результати. Нагадаємо, що голова партії "За життя" в Луганській області Ростислав Дубовий поставив завдання структурам партії на місцях скласти паспорти районів, щоб знати, де є проблеми та недоробки місцевої влади, щоб адресно допомагати людям їх вирішувати.

Мешканці провулка Джерельний в селищі Біловодськ Луганської області страждають від підтоплення присадибних ділянок, підвальних приміщень та житлових будівель. Від постійної вологості і скупчення води фундаменти будинків руйнуються і приходять в непридатність. У 2012 році почалися ремонтні роботи по вирішенню даної проблеми, але були призупинені.

Працюючи з населенням, до керівника Біловодської районної організації партії "За життя" Вадиму Гніденка, звернулися мешканці провулку Джерельний, які страждають від підтоплення присадибних ділянок, підвальних приміщень та житлових будівель. У 2012 році почалися ремонтні роботи по вирішенню даної проблеми, але були призупинені. Мешканці звернулися з проханням, щоб їм допомогли достукатися до районної влади, щоб вони відновили ремонтні роботи. Вадим Гніденко зібрав 53 підписи мешканців провулка і пішов на прийом до селищного голови. В результаті виділена комунальна техніка та розпочаті підготовчі роботи.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ