«ЗА ЖИТТЯ» У ВІННИЦІ ПІДТРИМАЛА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ НЕЗАКОННОЇ ЗАБУДОВИ

«ЗА ЖИТТЯ» У ВІННИЦІ ПІДТРИМАЛА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ НЕЗАКОННОЇ ЗАБУДОВИ

У Вінниці активісти партії «За життя» взяли участь в громадському слуханні щодо можливого будівництва житлового комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями по проспекту Юності біля будинку №16. На громадських обговореннях люди виступили категорично проти будівництва ЖК.

До департаменту правової політики активісти надіслали колективне зауваження від 178 людей, де наводять вагомі аргументи проти будівництва. Зокрема, комплекс «захопить» прибудинкові ділянки сусідніх будинків, зведення паркінгу на 140 автомобілів погіршить стан повітря в спальному районі, розширення під`їзної дороги до новобудов буде виконане коштом зеленої зони; п’ята секція ЖК закриває сонце для сусідніх будинків. Також відповідно до вимог державних будівельних норм прибудинкові території мають бути облаштовані дитячими та спортивними майданчиками, зонами для відпочинку дорослих, місцем для тимчасової стоянки автомобілів та велосипедів, місцем для збирання побутових відходів та вигулу домашніх тварин.

Активісти наголошують, що проект забудови та інші документи забудовником для громадського обговорення не надавались, тому в результаті обговорення громада висловилась категорично проти запланованого будівництва житлового комплексу по проспекту Юності в м. Вінниця.

«Влада міста привела підставних людей, які прийшли до залу за декілька годин до початку громадського слухання. Мешканці прилеглих будинків та партійці були здивовані від побаченого! Голосування пройшло більшістю невідомих, сторонніх людей, тому слухання ми вважаємо незаконним», - прокоментував активіст Юрій Бондар.

Натомість, активісти партії «За життя» запевняють, що готові до нового витку протистояння з місцевою владою.

Як твердить лідер партії – Вадим Рабінович: «Коли ми самі почнемо захищати себе, свої сім'ї, своїх дітей, коли ця влада буде знати, що вони не можуть, прокинувшись вранці, скасувати Конституцію України, ось тоді це буде правильна країна, ось тоді над нами перестануть знущатися!»

Обурені  городяни та активісти партії висловили протест та демонстративно покинули  громадське слухання. Мешканці прилеглих будинків подаватимуть до суду, та звертатимуться в інспекцію архітектурно-будівельного контролю з повідомленням про незаконне будівництво. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ