«ЗА ЖИТТЯ» У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ДОПОМАГАЄ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ДОПОМАГАЄ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Депутатська група «За життя» відстояла виділення бюджетних коштів на ремонт Центру дитячої та юнацької творчості.

Днями в Сєвєродонецькому центрі дитячої та юнацької творчості відкрився новий зал хореографії, в якому можуть займатися як наймолодші мешканці міста, так і підлітки.

На початку літа батьки талановитих дітей звернулися до Луганської регіональної організації партії «За життя» з проханням про допомогу в ремонті залу, який знаходився в аварійному стані, і дітям не було де займатися. Активісти «За життя» не залишилися осторонь цієї проблеми і голова Луганської регіональної організації Ростислав Дубовий звернувся до депутатів Сєвєродонецької міськради з проханням виділити кошти з бюджету міста на ремонт шкільного приміщення.

Завдяки депутатській групі «За життя», яка сформувалася в міськраді на чолі з головою міської організації партії «За життя», заступником міського голови, депутатом міськради Андрієм Гавриленком, всі необхідні кошти було виділено в рамках програми «Освіта Сєвєродонецька».

Наразі зал повністю обладнано за всіма стандартами для занять хореографічними дисциплінами - це хореографічні турнікети, дзеркала по довжині турнікетів. Нове покриття підлоги, нове освітлення, нова стеля та  вікна.

«Ми обов'язково допомагатимемо і підтримуватимемо ініціативи щодо позашкільної освіти. З початком нового навчального року Центр дитячої та юнацької творчості прийме у своєму новому хореографічному залі 118 дітей», - заявив голова Луганського регіонального відділення політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий.

Докладніше в сюжеті телеканалу ЛОТ:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ