«ЗА ЖИТТЯ» У СУМАХ ОСКАРЖИЛА ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПРОЇЗД У СУДІ

«ЗА ЖИТТЯ» У СУМАХ ОСКАРЖИЛА ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПРОЇЗД У СУДІ

Рішення сумського виконкому про підняття ціни проїзду в громадському транспорті скасовано. Такий вердикт виніс Харківський апеляційний суд за позовом активістів партії «За життя».

«Це серйозна перемога всіх небайдужих сумчан, - заявив ініціатор позову, голова міської організації партії «За життя» Олександр Соколов. - Проміжним результатом нашої боротьби до цього часу була постанова Зарічного районного суду міста Суми про скасування рішення виконкому щодо підвищення тарифів на проїзд перевізником ФОП Олійник. Відтепер постанова підтверджена й апеляційною інстанцією. Це означає, що інші перевізники також будуть позбавлені можливості підвищувати ціни на проїзд».

Активісти політичної партії «За життя» вже більше півроку відстоюють інтереси сумчан в протистоянні з місцевою владою та перевізниками.

«Міські чиновники, мабуть, розуміють, що ми здатні в судах перешкодити підняттю тарифів, тому продовжують штампувати нові рішення виконкому, дублюючі завищену ціну на проїзд, - кажуть активісти «За життя». - Тому нам доведеться ще вигравати справи щодо поданих позовів, але нинішнє рішення Харківського апеляційного суду вже створило прецедент. Ми віримо, що у інших аналогічних справах суди стануть на бік громади».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ