«ЗА ЖИТТЯ» У РУБІЖНОМУ ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ НЕ СЛІВ, А ДІЙ!

«ЗА ЖИТТЯ» У РУБІЖНОМУ ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ НЕ СЛІВ, А ДІЙ!

Про те, що далеко не завжди обіцянки, які дають представники влади, збігаються з їхніми справами, добре знають жителі Рубіжного.

Так, до Рубіжанської приймальні політичної партії «За життя» зі скаргами на аварійний стан покрівлі звернулися городяни, які мешкають на останніх поверхах багатоквартирних будинків, що вже визнані аварійно-небезпечними (таких на сьогодні у місті налічується чотирнадцять).

Жителі Рубіжного повідомили, що неодноразово зверталися до міського голови Сергія Хортіва із проханням провести ремонтно-відновлювальні роботи покрівель їхніх житлових будинків, оскільки жити в таких умовах небезпечно для життя. І щоразу вони отримували одну відповідь – грошей немає!

Щоб переконатися, що ситуація критична, голова Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий разом із Рубіжанською командою партії на чолі із Вадимом Масловим, проїхалися за адресами: вул. Менделєєва 5, 7, 16, вул. Визволителів 73-б, вул. Б. Хмельницького 101-а, вул. Червоноармійській 21, вул. Менделєєва 7, і побачили, в яких умовах живуть рубіжани через не відремонтовану покрівлю – відклеюються шпалери, іржа, з’являється грибок, але ж там живуть діти... І це далеко не всі адреси.

На зборах Рубіжанської міської організації партії за участю Ростислава Дубового було ухвалено рішення домагатися всіма законними засобами виділення міською владою коштів на капітальний ремонт покрівлі. 27 вересня у малому залі засідань виконкому відбулася чергова 33 сесія Рубіжанської міської ради. Напередодні представники партії повідомили загальний відділ про те, що жителі міста та активісти партії хочуть взяти участь у сесії міської ради з тим, аби донести відповідну інформацію до міського голови та депутатів, розповісти про проблеми людей, виробити конструктив і механізм вирішення питання щодо ремонту покрівлі.

Однак Сергій Хортів не просто не надав можливості розповісти про масові проблеми людей, він почав їх ображати, а потім і зовсім попросив залишити зал засідань, мотивувавши це тим, що це не майданчик для дискусії.

«Я не згоден із мером. Вважаю, що це саме і є майданчик для дискусії, куди може прийти кожен житель Рубіжного зі своєю проблемою й отримати підтримку від міської влади. Сесійна зала – це не приватна майданчик міського голови Хортіва. Ми б могли заблокувати президію, і люди були готові це зробити, як єдиний метод впливу на міського голову. Але це не наші методи. Ми діятимемо суто в рамках українського законодавства. Наша вимога: закласти у міський бюджет-2018 в повному обсязі фінансування на ремонт дахів, які знаходяться в аварійному стані, а це більше ста квартир», заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ