«ЗА ЖИТТЯ» У ПОЛТАВІ ЗАКЛИКАЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» У ПОЛТАВІ ЗАКЛИКАЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості. Це одна з найважливіших цінностей життя суспільства, яка передбачає урівноваженість прав і обов'язків громадян. Саме справедливість є однією з фундаментальних основ політичної партії «За життя».

Головним пріоритетом діяльності осередку «За життя» у Полтаві в напрямку вирішення питань соціальної справедливості є всебічна допомога усім громадянам, які опинилися чи перебувають у складних життєвих обставинах, особлива підтримка дітей та молоді, людей похилого віку, людей з інвалідністю.

«Усвідомлюючи складність завдань, що стоять перед країною в цей непростий час, ми переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, громадянського суспільства, поставлені цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними. Першочерговим вважаю необхідним допомагати тим, хто потребує виняткової уваги й турботи. Тільки так ми можемо досягти максимальної рівності прав і можливостей, - вважає керівник Полтавської обласної організації «За життя» Олександр Попенко. - Наша політична сила закликає всі громадські організації та бізнес долучитися до вирішення проблем, існуючих у соціально-економічній і трудовій сферах, для побудови в Україні суспільства соціальної справедливості».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ