«ЗА ЖИТТЯ» У ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАМАГАЄТЬСЯ ВРЯТУВАТИ МУЗИЧНУ ШКОЛУ ВІД ЗАКРИТТЯ

«ЗА ЖИТТЯ» У ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАМАГАЄТЬСЯ ВРЯТУВАТИ МУЗИЧНУ ШКОЛУ ВІД ЗАКРИТТЯ

Над однією з музичних шкіл в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині, нависла загроза закриття. Юних музикантів можуть позбавити можливості навчатися.

Так склалося, що дитяча музична школа імені Павла Сениці, де навчаються близько 280 дітей та підлітків, може бути закрита. З 2014 року директором школи працює Ганна Іфтоді, яка з перших днів намагається привести в належний вигляд всю документацію, внаслідок чого і стала в немилість для місцевої влади.

Сама будівля школи була в занедбаному стані. Крім земельних питань, оплати праці, капітального і поточних ремонтів, директор активно просувала питання поліпшення стану вимог чинного законодавства щодо пожежної безпеки. Так як керуюча не є розпорядником коштів, зверталася до місцевої влади, натомість отримувала судові позови. Внаслідок чого, виникає питання: чому саме музична школа, якщо більшість навчальних закладів та адміністративні будівлі міста знаходяться в такому ж стані?

Варто знати, для звільнення директора, школу підпалювали та грабували «тітушки», ломали вікна та обрізали кабелі електричного струму.

Працівники школи та місцевий актив партії За життя»  переконані - школу намагаються закрити через фінансовий інтерес до будівлі, яка розташована у центрі міста.

«В такі важкі часи для України, спільними зусиллями все ж таки можливо зберегти культуру та освіту. Більше того, разом ми можемо розвивати та навчати дітей музиці. Ми переконані, країну не можна позбавити культурного майбутнього. Адже, така освіта має провідне значення для народу», - наголосив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ