«ЗА ЖИТТЯ» У МИКОЛАЄВІ ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ПЕНСІОНЕРІВ

«ЗА ЖИТТЯ» У МИКОЛАЄВІ ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ПЕНСІОНЕРІВ

Керівник регіональної організації партії «За життя» Володимир Пащенко відвідав зустріч представників міської організації «дітей війни».

Громадська організація «дітей війни» займається захистом прав соціально незахищених громадян в Миколаєві. Декілька разів на тиждень пенсіонери збираються, щоб обговорити нагальні проблеми, допомогти нужденним.

На заході керівник організації Світлана Ковальчук висловила своє невдоволення «осучасненням» пенсій, яке не тільки не поліпшило матеріальне становище літніх людей, а й посилило рівень економічної нерівності серед пенсіонерів. Крім того, представники організації стурбовані так званою реформою охорони здоров'я, в результаті якої люди похилого віку просто не зможуть отримати гідне медичне обслуговування через високу вартість послуг. Також люди розчаровані рішенням влади ввести дистанційне медобслуговування.

«Вже зараз в невеликих населених пунктах немає гідних умов для лікування людей похилого віку. Кабмін своєю «реформою» тільки погіршив становище. Відсутність нормально обладнаних ФАПів та амбулаторій, відремонтованих доріг, по яких може безперешкодно проїхати швидка допомога - ось ряд проблем, яких потрібно вирішувати вже зараз», - заявив керівник Миколаївської організації «За життя» Володимир Пащенко.

Пенсійна та медична реформи, на його думку, це «замилювання очей», яке тільки викликає справедливе обурення у більшості населення країни, в тому числі - у жителів Миколаївської області.

«Партія «За життя» обов'язково скасує ці антинародні реформи», - запевнив керівник регіональної організації «За життя».

Діалог пройшов продуктивно для представників обох організацій. Володимир Пащенко зазначив, що і надалі буде підтримувати миколаївських пенсіонерів і відстоювати інтереси «дітей війни».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ