«ЗА ЖИТТЯ» У ЛЬВОВІ ВИМАГАЄ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ДИТСАДКІВ

«ЗА ЖИТТЯ» У ЛЬВОВІ ВИМАГАЄ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ДИТСАДКІВ

Вісім тисяч дітей, які щороку народжуються у Львові, у більшості своїй претендують на місця в дитячих садочках. Потрібно взяти до уваги, що місто активно поповнюється мешканцями зі Сходу України та Криму.

Зустрівши Новий рік, батьки бігтимуть до комп’ютерів, щоб зареєструвати дитину у черзі на право відвідувати дитячий дошкільний заклад. Адже ті, хто народився у 2017-му, з 1 січня вже мають право «записатися». Така в Україні нова забавка – електронна черга, і все було добре, якби цей запис гарантував місце в садочку. У Львові  немає стовідсоткової гарантії, що ви через два роки матимете можливість віддати дитину до рук кваліфікованих вихователів, тому що зараз у черзі перебувають 10,8 тис. дітей, з яких тільки 7 тис. можуть бути прийняті до садків з першого вересня 2018 року.

На кожній прес-конференції представники управління освіти підкреслюють, що місту необхідні 8 великих приміщень з прибудинковою територією для нових ДНЗ. Минулого року надали лише одне.

25 років тому у Львові було 182 садка, і черги практично не було. Сьогодні ж левова частина з них знаходяться у довгостроковій оренді, продані, приватизовані. І хоч  чиновники стверджують, що всі приміщення практично повернули, на ділі це не так. Будинки часто-густо повертають частково, не говорячи вже про землі.

«Політична партія «За життя» вимагає від місцевої влади проінспектувати всі приміщення, які мають бути задіяні під дошкільні навчальні заклади й повернути дітям місця у дитячих садках. Керівництво міста повинно забезпечити рівний доступ до якісної дошкільної освіти й побороти хабарництво в цій сфері», - заявили активісти політичної організації у Львові.

Фото: paidagogos.com

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ