«ЗА ЖИТТЯ» У ЛУБНАХ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО БОРОТЬБИ З НАСЛІДКАМИ НЕГОДИ

«ЗА ЖИТТЯ» У ЛУБНАХ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО БОРОТЬБИ З НАСЛІДКАМИ НЕГОДИ

До боротьби із наслідками негоди, яка вирувала майже по всій території України минулого тижня, долучились активісти Лубенського осередку «За життя» на Полтавщині.

Прибирання снігу організували на центральних вулицях Лубен, у міждворових проїздах. Особливої уваги під час розчищення міста від снігу було приділено під'їздам до приватних будинків, а також дворам тих будинків, де живуть люди похилого віку. За таку допомогу пенсіонери були надзвичайно вдячні, адже більшість з них самотні й за станом здоров'я просто не в змозі розчистити від снігових заметів навіть поріг.

«Можна нескінченно довго нарікати на роботу комунальних служб та неоперативне реагування на негоду. На погодні умови ми вплинути не можемо. Але кожен з нас може долучитись до прибирання. Чим швидше усі зрозуміють, що добробут, комфорт залежать від кожного з нас, тим кращим ставатиме наше місто», - переконані прихильники «За життя» у Лубнах.

Окрім вулиць та міждворових проїздів активісти партії до недільного богослужіння допомогли розчистити територію біля Покровської церкви

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ