«ЗА ЖИТТЯ» У КРИВОМУ РОЗІ НАВЧАТИМЕ ПЕНСІОНЕРІВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» У КРИВОМУ РОЗІ НАВЧАТИМЕ ПЕНСІОНЕРІВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ

До офісу політичної партії «За життя» у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область) звернулися представники Спілки ветеранів Великої Вітчизняної війни з проханням допомогти ветеранам у вирішенні низки питань, які їх сьогодні турбують.

Ветерани нарікали на складну ситуацію як в Україні, так і в місті, на те, що їм доводиться ледь зводити кінці з кінцями, на відсутність ліків в аптеках та жебрацькі пенсії. Жалілися вони і на те, що сьогодні, коли світ переживає технологічний бум, коли оплату тих же комунальних платежів можна проводити в електронному вигляді (а це б значно полегшило б життя – не потрібно стояти у довжелезних чергах), вони не мають навіть елементарних знать – про комп’ютерні курси й говорити не доводиться, адже сьогодні пенсіонерам не вистачає грошей на найнеобхідніше. Та й вряд чи хто зголоситься навчати старих.

Та їхні прохання було почуто. Коштами регіонального осередку політичної партії «За життя» вже придбано комп'ютерне обладнання й найближчим часом планується відкриття курсів із комп'ютерної грамотності для людей похилого віку.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ