«ЗА ЖИТТЯ» У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

«ЗА ЖИТТЯ» У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

«Дитинство не можна скасувати!» - під таким девізом в Кам'янському відбувся незвичайне свято, ініціатором якого виступила партія «За життя». Головними героями на святі були діти з особливими потребами, діти з малозабезпечених сімей, сироти, які втратили батьків, в тому числі через конфлікт на Донбасі.

«Дітки, на чиє дитинство зазіхнула хвороба, війна та економічні проблеми - це особливі діти. В їх життя вже увірвалися чорні фарби з зовсім недитячого світу. Тому ми провели благодійну акцію, щоб звернути увагу дорослих на те, що поруч з нами росте все більше дітей, які потребують у звичайному і простому, але щасливому дитинстві. З подарунками і чудесами, які ми постаралися для них зробити», - зазначила керівник партійної організації «За життя» в м. Кам'янське Тетяна Чередник.

Для проведення святкового заходу, присвяченого Дню захисту дітей, організатори запросили артистів цирку. Діти з великим задоволенням брали активну участь в конкурсах і пригощалися солодощами, фруктами й морозивом. Серед учасників заходу були також школярі - призери і переможці олімпіад та спортивних змагань.

«Запрошення на свято стало приємним сюрпризом для моєї дитини, це буде стимулювати його до подальших перемог!» - поділилася емоціями Іванна Селянська - мама золотого призера зі спортивних бальних танців.

«Допомагати, підтримувати і заохочувати - ось наші головні обов'язки дорослих людей перед дітьми. Святкова програма вийшла не тільки цікавою, а й пізнавальною. До Дня захисту дітей під егідою партії «За життя» пройде серія заходів і в інших районах Дніпропетровської області», - повідомила керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова. Всім учасникам свята Марія Пустова разом з Тетяною Чередник вручили подарунки - розвиваючі ігри.

«Ми займаємося з дітьми, яким конче необхідно відчувати підтримку оточуючих, щоб відчувати себе повноцінними членами суспільства. Переконуємося не перший раз, що команда партії «За життя» це розуміє і тому завжди поруч, щоб допомагати», - розповіла помічник керівника дитячо-молодіжної організації інвалідів «Радість жити» Олена Лихошерстна.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ