«ЗА ЖИТТЯ» У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРОДОВЖУЄ ПОПОВНЮВАТИ СВОЇ РЯДИ

«ЗА ЖИТТЯ» У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРОДОВЖУЄ ПОПОВНЮВАТИ СВОЇ РЯДИ

У приймальню Кам'янської міської організації політичної партії «За життя» в Дніпропетровській області приходять люди, які хочуть поповнити ряди політичної організації. Однодумці висловлюють симпатію її лідерам і діляться, чому вибрали саме «За життя».

«Я повністю підтримую ідеологію партії. До того ж, тут завжди готові приділити час кожному, хто звертається. Я буду дуже рада стати частиною політичної партії «За життя», яка вже зараз демонструє, що готова змінити ситуацію в країні на краще», - підкреслила активіст Ольга Кобзиста.

Розвиток міської організації політичної партії «За життя» в Кам'янському триватиме і далі. Найближчим часом, всі, хто подав заяви на вступ до лав партії, отримають свої партійні квитки.

«З кожним днем ​​нас стає все більше. Радує, що до партії «За життя» приєднуються ті, хто хоче змінити систему і працювати в інтересах громади. Для нас дуже важливо згуртувати якомога більше людей навколо спільної ідеї», - зазначила керівник міської організації партії в Кам'янському Тетяна Чередник.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ