«ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛА ТУРНІР З ТАНЦІВ

«ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛА ТУРНІР З ТАНЦІВ

Дводенний всеукраїнський турнір зі спортивних і бальних танців пройшов у селищі Слобожанське Харківської області. Кубок «Віденський вальс» вже 7 рік проходить за підтримки народного депутата, голови політради партії «За життя» Євгенія Мураєва та під патронатом депутата Харківської обласної ради, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої.

Близько півтори тисячі учасників з усіх куточків України приїхали в селище Слобожанське, щоб поборотися за звання переможця. Участь в турнірі взяли діти від 5 років і дорослі без вікових обмежень. Спортсмени високо оцінили рівень організації турніру: відзначили професійний підхід, якість покриття та освітлення.

Оцінювала виступи танцюристів міжнародна колегія суддів з Франції, Італії та Туреччини.

Як зазначила суддя з Франції Наталі Леон, яка вперше брала участь у роботі журі: «Мені дуже сподобалася атмосфера танцювального фестивалю, яка повністю відповідає європейському рівню. Дуже хороший рівень підготовки українських дітей. У Франції немає такої кількості дітей, які танцюють так красиво і професійно».

«Такої чудової танцювальної феєрії не було б без підтримки Євгенія та Валерії Мураєва, - зазначив співорганізатор турніру Геннадій Ісичко. - Не дивлячись на труднощі в країні, вони протягом семи років підтримують і розвивають імідж кубка «Віденський вальс», який щорічно збирає все більшу і більшу кількість учасників і шанувальників».

«Традиційно, всі знакові танцювальні заходи проводяться в столицях. І ми зробили все, для того, щоб на регіональному рівні змагання були такими, куди готові були б приїхати учасники не тільки з усієї України, а й з інших країн, - підкреслила Валерія Мураєва. - Ми намагалися, щоб суддівство було міжнародним, тому що це визначає рівень змагань. На щастя, наш танцпол запалив чимало зірок. На спортивній танцювальної арені країни з'явилося дуже багато імен талановитих учасників. Зараз вони заявляють про себе на міжнародних турнірах і прославляють Україну. Я рада, що багатьом з них, путівку в життя дав саме цей турнір, саме наш кубок «Віденський вальс».

Але найголовніші відгуки - це вдячність батьків учасників, які по достоїнству оцінили атмосферу свята танцю. Всі танцюристи продемонстрували справжнє мистецтво і спрагу перемоги. Родзинкою танцювального свята став народний оркестр, під живу музику якого танцівники кружляли на паркеті.

Кожен учасник отримав дипломи, сертифікати та пам'ятні кубки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ