«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПРОВЕЛА ГРАНДІОЗНИЙ ФІНАЛ ДВОРОВИХ ІГОР-2018

«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПРОВЕЛА ГРАНДІОЗНИЙ ФІНАЛ ДВОРОВИХ ІГОР-2018

У Дніпрі відбувся фінал третього сезону Дворових Ігор, партнером яких виступила партія «За життя».

Більше двохсот переможців відбіркових дворових етапів з усіх районів Дніпра зібралися в фіналі, щоб завоювати титул чемпіона Дворових Ігор. Підтримати фіналістів прийшли батьки учасників і депутати фракції «За життя» в міській раді. На їхню думку, фінал виявився яскравим, емоційним і видовищним.

«Спочатку Дворові Ігри замислювалися не стільки як спортивний захід, а й як спроба відродити дворову культуру, відвернути дітей від гаджетів, щоб вони вчилися спілкуватися, дружити, отримували досвід перемог і поразок. Ми змогли зацікавити дітей - вони об'єдналися, створили команди і билися у фіналі за перемогу», - підкреслив ініціатор проекту, керівник партійної організації «За життя» в Дніпрі Геннадій Гуфман.

Все літо і початок осені в міських дворах проходили змагання зі стрітболу, дартсу, футболу та настольного тенісу. Близько трьох тисяч дітей взяли участь у відбіркових турах.

Перед початком фінальних змагань відбулася урочиста церемонія відкриття.

Керівник партійної організації «За життя» в м. Дніпро Геннадій Гуфман нагородив фіналістів та переможців грамотами, медалями, кубками та фірмовими футболками з партійною символікою «За життя» та написом «Чемпіон дворових Ігор».

Чемпіони можуть розраховувати і на спеціальні призи від партії «За життя», які допоможуть юним спортсменам розвиватися в своєму виді спорту прямо у дворі свого будинку. За словами Геннадія Гуфмана, організатори проведуть зустрічі з фіналістами і їх батьками, дізнаються, що потрібно команді в конкретному мікрорайоні або дворі - набір інвентарю, форма, обладнання для спортмайданчика - і на додаток до отриманих медалей і кубків зроблять такий корисний подарунок.

Наталія Самойленко прийшла підтримати доньку Діану, яка грає в дартс.

«Дуже правильно, що партія «За життя» такими заходами мотивує дітей займатися спортом. Це добре!» - сказала Наталія.

У планах на наступний сезон - провести змагання в ще більшій кількості дворів, зібрати ще більше учасників і активніше залучати до дворових ігор батьків.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ