«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПОДАРУВАЛА МІСТУ ХВОЙНИЙ САД

«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПОДАРУВАЛА МІСТУ ХВОЙНИЙ САД

У Дніпрі на житловому масиві Тополь за підтримки партії «За життя» висадили перший хвойний сад. Дрібний дощ не завадив сотні городян взяти участь в передноворічній акції «Посади своє сімейне дерево в хвойному саду на Тополях».

Ідею висунув керівник міської партійної організації «За життя» Геннадій Гуфмана Охочих посадити сімейне дерево виявилося так багато, що координаторам акції від партії «За життя» довелося привезти кілька партій саджанців. Чотирирічні саджанці сосни вирощені на чорноземах в Дніпропетровській області, акліматизовані до місцевих природних умов, тому навесні сосни вже повинні порадувати своїм ростом.

Люди приїжджали з інших районів міста, щоб посадити в хвойному саду сосну свого будинку, сім'ї, компанії друзів або однодумців, повісити на дерево бирку зі своїми ініціалами, взяти дерево під опіку. Депутати фракції «За життя» в міськраді Дніпра зі своїми сім'ями також взяли участь в акції.

«Це не флешмоб заради установки рекорду, ці дерева не змінять сильно екологічну ситуацію в місті, але кількість людей, які виявили бажання їх висадити, з якими ми познайомилися, поспілкувалися, надихає на організацію в подальшому подібних заходів», - сказав керівник організації «За життя» в м. Дніпро Геннадій Гуфман.

Мешканка житлового масиву Тополя Расіма подякувала Геннадія Гуфмана і партію «За життя» за прекрасну ініціативу і попросила продовжити цю акцію, щоб напередодні новорічних свят люди не рубали, а саджали ялинки.

Геннадій Гуфман пообіцяв, що навесні знову зустрінеться з дніпрянами, щоб разом вирішити, як далі облаштовувати хвойний сад. Поки ж учасники акції заявили, що будуть доглядати за своїми іменними соснами і стежити, щоб до Нового року хвойний ліс не постраждав від «лісорубів».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ