«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ АКЦІЇ «НАПИШИ ЛИСТ ДІДОВІ МОРОЗУ»

«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ АКЦІЇ «НАПИШИ ЛИСТ ДІДОВІ МОРОЗУ»

Сьогодні, 12 січня закінчується акція «Напиши лист Дідові Морозу», яка була ініційована Дніпровською міською організацією партії «За життя». Акція цікава тим, що авторами листів виступили дорослі люди, а не діти.

«Ми отримали 94 листи від дорослих і навіть склали своєрідний рейтинг ТОП-5 бажань-прохань до Діда Мороза. На першому місці, звичайно ж, було побажання міцного здоров'я для своїх діток. На другому - мир в Україні. На третьому - щоб збулися мрії, про які автори листів мріяли, будучи дітьми. На четвертому місці - благоустрій міста. На п'ятому - організація і проведення якомога більшої кількості дворових дитячих свят», - розповіли в міській організації партії «За життя».

«Справа в тому, що багато авторів листів дізналися про акцію «Напиши лист Дідові Морозу» на святі «Новорічний караван», яке проходило у них на житловому масиві. Люди були в захваті від такого формату заходу, коли свято приходить у двір, і висловлювали щиру подяку за його проведення», - заявили активісти партії.

 

Кращі листи будуть опубліковані в газеті «Життя Дніпра», а кілька висловлених бажань партійний Дід Мороз виконає в 2018-му році. Обрані будуть ті ідеї та побажання, які можуть змінити життя городян на краще.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ