«ЗА ЖИТТЯ» У ЧЕРНІГОВІ ВШАНУВАЛА БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» У ЧЕРНІГОВІ ВШАНУВАЛА БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ (фото)

24 серпня Україна відзначатиме 26-ту річницю Незалежності. На цей день у різних містах і населених пунктах країни заплановано безліч урочистих і цікавих подій: церемонії покладання квітів до пам'ятників видатним українцям, виставки, спортивні забіги, фестивалі та концерти.

Проте в деяких містах святкові заходи вже розпочалися. Так, наприклад, у Чернігові активісти політичної партії «За життя» на чолі з головою Чернігівської районної організації партії Володимиром Гайовим поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку та до пам'ятника борцям за свободу і незалежність України.

Виступаючи перед учасниками заходу, Володимир Гайовий висловив упевненість, що по-справжньому незалежною Україна стане тільки тоді, коли її громадяни зрозуміють, що вони живуть у багатій і квітучій країні, коли вони забудуть, що таке злидні й нездатність оплатити не тільки комунальні платіжки, а й купити собі продукти харчування, ліки тощо.

«Незалежною Україна стане тоді, коли зрозуміє, що вона здатна забезпечувати своїх громадян усім необхідним, що вони будуть виїжджати за кордон тільки на відпочинок, а не в пошуках кращого життя. Тільки тоді, коли Україна стане «Швейцарією Східної Європи», і саме цього домагається партія «За життя» та її лідер Вадим Рабінович, ми зможемо говорити про те, що наша Україна сильна й незалежна, тільки тоді відзначатимемо це свято із радістю», переконаний Володимир Гайовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ