«ЗА ЖИТТЯ» СВЯТКУЄ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ В УСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ. Репортаж (частина 2)

«ЗА ЖИТТЯ» СВЯТКУЄ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ В УСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ. Репортаж (частина 2)

9 травня в Україні святкують День Перемоги. Активісти політичної партії «За життя» в усіх регіонах країни приєдналися до поздоровлень ветеранів та шанування пам'яті полеглих у тій страшній війні, яка забрала мільйони людських життів.

Саме в це велике свято члени Тернівської міської організації партії «За життя» відвідали Віру Терентіївну Мороз. Ця жінка не тільки ветеран війни, їй також присвоєно почесне звання «Мати героїня». Незважаючи на важкі випробування, разом зі своїм чоловіком ветераном Великої Вітчизняної війни та інвалідом I групи, який був нагороджений Орденом Вітчизняної війни I ступеня, Орденом Богдана Хмельницького, Орденом «За Відвагу», вона змогла виховати 12 дітей.

«Ми вітаємо Віру Терентіївну і всіх ветеранів з Днем Перемоги! Ми вдячні Вам за мужність, героїзм і незламну силу духу! Від щирого серця бажаємо здоров'я і мирного неба над головою!» - заявили партійці.

Шосткінщина теж відзначила 73 річницю Великої Перемоги. В рамках святкових заходів представники політичної партії «За життя» долучилися до святкових привітань ветеранів, разом з представниками учнівського самоврядування «Молодіжна дорадча рада при міському голові» упорядкували меморіал слави, вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до центрального меморіалу міста.

«Привітання ветеранів - це насамперед найпростіша увага, теплі слова, спілкування про тяжкі спогади, вдячні очі. Це найважливіше, чого потребують наші ветерани в цей день, за що щиро вдячні. Дуже важливо не втратити, не обірвати це намисто пам'яті і великої шани серед поколінь, донести не розплескавши правду про події того часу. Ми всі завжди повинні пам'ятати, що День Перемоги подарований нам ціною надлюдського героїзму і мужності, ціною життя і великої любові до нас - нащадків! Я вірю, що пам'ять переможе час», - підкреслила керівник Шосткінської міської організації «За життя» Тетяна Опанасенко.

Під звуки військового оркестру пам'ять героїв війни в цей день вшанувала Рубіжанська міська організація партії «За життя» на чолі з керівником Вадимом Масловим. Актив партії взяв участь у міських заходах присвячених Дню Перемоги на площі Рубіжного.

«День Перемоги для кожного з нас став дійсно одним з найголовніших свят у році. Наші батьки і діди подарували нам мир, переживши всі труднощі, голод, бездоглядність. І завдяки їм ми вчимося, як правильно жити і працювати, будувати свою країну», - заявив Вадим Маслов.

У цей день керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова привітала ветерана війни Григорія Олександровича Лучкина. З 1943 року він воював у 158 артилерійському полку, був командиром знаряддя. Пішов на фронт в 19 років і незабаром отримав звання молодшого сержанта. У фронтовика багато орденів і 22 медалі.

«Григорій Олександрович, вітаємо вас святом і від імені партії «За життя» ми даруємо вам бойові квіти - гвоздики, а також маленьку продуктову підтримку на свято й мікрохвильову піч», - сказала Марія Пустова.

Керівник Кам'янської міської організації партії «За життя» Тетяна Чередник також подякувала ветерану: «Спасибі вам велике за ваш подвиг. Ми пам'ятаємо і пишаємося!»

На Рівненщині триває кампанія партії «За життя» з ушанування ветеранів та загиблих воїнів у Великій Вітчизняній Війні.  

Так, у Рівному біля підніжжя меморіалу воїнам-визволителям відбулись урочисті заходи з покладанням квітів та вручення партійних квитків новим членам  партії «За життя» з усієї області. 

В Рівному, Сарнах та Вараші очільники місцевих осередків та активісти «За життя» адресно привітали ветеранів з Днем Перемоги та взяли участь в урочистостях біля меморіалів загиблим героям-визволителям.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ