«ЗА ЖИТТЯ» СТАЛА НА ЗАХИСТ СУМСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ

«ЗА ЖИТТЯ» СТАЛА НА ЗАХИСТ СУМСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Повернути людям похилого віку законний безкоштовний проїзд у транспорті, - з такою вимогою звернулася до суду команда сумської організації «За життя».

«Днями сумський виконком знову підняв тариф на проїзд у міському пасажирському транспорті, - розповідає керівник міської партійної організації «За життя» Олександр Соколов. – Аби зробити вигляд таких собі «благодійників», можновладці вирішили, що пенсіонери мають платити за проїзд не 5 гривень, як інші сумчани, а 3 грн. І чиновникам, і перевізникам виявилося байдуже, що цим рішенням вони просто знущаються з наших пенсіонерів, які і без того ледь зводять кінці з кінцями. На таке свавілля команда «За життя» спокійно спостерігати не буде, ми маємо захистити людей похилого віку!».

Протягом кількох днів команда юристів Сумської партійної організації «За життя» готувала юридичну базу для скасування цього аморального і незаконного рішення.

«Зараз ми разом із представником сумських пенсіонерів подаємо позов до Окружного адміністративного суду з вимогою скасувати платний проїзд для пенсіонерів нашого міста, - розповів сумським ЗМІ Олександр Соколов. – Згідно із законом, для громадян пенсійного віку передбачені ніякі не знижки, і не пільгова ціна: Постановою Кабінету Міністрів України пенсіонерам гарантовано безкоштовний проїзд у транспорті загального користування. Тому ми зробимо все можливе, аби Феміда дослухалася до наших аргументів. Досить вже знущатися над людьми! Незаконне рішення має бути скасовано, а нашим пенсіонерам, які все своє життя, всю свою працю віддали на розбудову міста, треба протягнути руку допомоги і полегшити їх непросте життя».

Активісти зазначали, що крім вимоги повернути безкоштовний проїзд пенсіонерам, в суді оскаржується і, власне, саме підвищення для більшості сумчан.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ