«ЗА ЖИТТЯ» РОЗВИВАЄ ПРОЕКТ «СТІНА ПРАВДИ»: ПРО ЩО ПИШУТЬ СУМЧАНИ

«ЗА ЖИТТЯ» РОЗВИВАЄ ПРОЕКТ «СТІНА ПРАВДИ»: ПРО ЩО ПИШУТЬ СУМЧАНИ

Понад 300 відгуків мешканців Сум за перші два дні роботи зібрав проект «Стіна правди», який стартував за ініціативи Сумської міської організації партії «За життя».

Не мовчати, а відкрито висловлювати владі все, що накипіло, - цю ідею сумських партійців масово підтримали мешканці міста.

«Я давно чекав на такий проект, - говорить сумчанин Олександр. - Дійсно, час починати щось робити, і не тільки на словах. Про тарифи я взагалі мовчу, це така тема - це бомба! Прийде час, годинниковий механізм дійде до певної межі та вибухне. Ось тільки дочекаємося тарифів на газ, тепло та електроенергію».

«Влада - бариги і злодії», - пише мешканець міста Віталій Ільченко і пояснює: «Маршрутки чиї? Хто у нас при владі, чий бізнес при владі? Поки при владі будуть комерсанти – у нас буде таке життя».

Сумчанин Олексій Григор'єв ще більш категоричний до влади: «Не можеш керувати по-людськи - злазь із крісла! А там і на нари, адже за таке життя на нари відправляти треба!».

Керівник міської партійної організації «За життя» Олександр Соколов впевнений, що влада і монополісти не хочуть чути правду, яку намагаються донести мешканці Сум: «Ми даємо можливість людям висловити все, що у них накипіло на душі, висловити все цим корупціонерам і злодіям, які дорвалися до годівниці. З усіх частин «Стіни правди», розміщених у різних районах Сум, ми зробимо велику імпровізовану стіну на майдані Незалежності прямо перед будівлею мерії, - нехай чиновники знають, що про них думають прості люди».

За словами Олександра Соколова, з проектом «Стіна правди» активісти партії також приїжджають у квартали та мікрорайони. Партійці спілкуються із мешканцями Сум, збирають їхні відгуки на проект, а також транслюють на мобільному екрані проект журналістських розслідувань «Слуга народу. Окупація».

 

Відеосюжет, ТРК «АТВ»

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ